Yeni Komünizm

Kayleigh McEnany: Trump’ın “Yaşayan Ölü” Yalancısı

Editörün Notu: Bob Avakian’ın aşağıdaki açıklaması 24.06.2020 tarihinde revcom.us web sitesinde yayınlanmıştır.

Kaynak için bkz: https://revcom.us/a/653/bob-avakian_kayleigh-mcenany-living-dead-liar-for-trump-en.html


Bu sistemin ana akım medyası (CNN, MSNBC, vs.) Kayleigh McEnany’in Trump Beyaz Saray’ındaki “Basın Sekreteri” rolünde kendi olanaklarıyla nasıl yalan söylediğinden sıkça bahseder. Buna kimse şaşırmamalıdır: Eğer yalanın elebaşını temsil edeceksen, sürekli ve sistematik bir şekilde yalan söylemek zorundasın. Ama CNN ve türevleri devamlı gerçeklerin öneminden bahsetmelerine rağmen, bu ana akım medyanın size söylemeyeceği bir şey var: Kayleigh McEnany köktendinci fanatiktir (bu rejimin “yaşayan ölü” lejyonlarının bir parçasıdır), o yüzden zaten gerçeklikten alabildiğine uzaktır. Bu gerçeği ana akım medyadan neden duyamayacağınızı kendinize bir sorun.

Yeni Komünizm

Bizler, devrimin önderi Bob Avakian'ın mimarı olduğu Yeni Komünizm‘in takipçileriyiz. Bob Avakian'ın devrimci önderliğini takip eden ve Yeni Komünizm temelinde dünyayı gerçekte olduğu haliyle anlama ve onu değiştirme sorumluluğunu üstlenenleriz. Detaylı bilgi için bkz: Biz Kimiz?

Dünyada devamlı olarak yaşanan dehşetlerin ve son derece gereksiz acıların ortadan kaldırılması hem mümkün hem de son derece gereklidir. Bob Avakian'ın devrimci önderliğini ve geliştirmiş olduğu Yeni Komünizm'i öğrenerek kazanma şansı olacak gerçek bir devrim hareketini birlikte inşa ediyoruz. Yeni Komünizm'in teorik çerçevesine ilk kez giriş yapacaklar başlangıç noktası için web sitemizde bu bölümde yer alan makaleleri inceleyebilir, ayrıca Bob Avakian'ın Türkçeye çevrilmiş eserlerine buradan ulaşabilirler. Görüş, katkı ve desteklerinizi bekliyoruz.

#DevrimDahaAzıDeğil

Add comment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.