Yeni Komünizm

İçlerinde 4 Devrimci Komünistin de Olduğu 500’den Fazla Kişi Tutuklandı!

Faşist Trump, sıkıyönetim çağrısından hemen sonra Los Angeles şehir merkezinde DKP ABD çevresinden 4 devrimci de dahil toplam 500’den fazla göstericiyi tutukladı. Tutuklananların çoğuna uyarıda bulunulmadı ve doğrudan tutuklama işlemi gerçekleştirildi. Çoğu insan otobüslerde ciddi baskı ve acı içinde yer alıyor. LAPD’ya (Los Angeles Polis Departmanı) ulaşın ve TÜM tutuklanan protestocuların derhal, ivedilikle serbest bırakılmasını ayrıca tıbbi yardım almalarını talep edin!

ABD’de gerçek bir devrim için mücadele eden devrimci komünistlere sahip çıkın! Mücadele ile dayanışmanızı gösterin!

4 katil polisi tutuklamadılar! Yalnızca dövüyorlar, insanlara göz yaşartıcı bomba atıyorlar, ateş ediyorlar. Bu sistemin bu terör ve vahşete hiçbir cevabı yok! Böyle bir sistemin var olma hakkı yoktur! Devrim için örgütlenmemiz gerekiyor. Revcom.us adresine gidin ve ABD’de ve dünyada gerçek bir devrim için mücadele eden devrimci komünistlere destek olun! Devrimcileri hapisten çıkaralım!


Sosyal medya için: https://www.facebook.com/therevcoms/photos/a.131267190234832/3426501177378067/?type=3&theater

Yeni Komünizm

Bizler, devrimin önderi Bob Avakian'ın mimarı olduğu Yeni Komünizm‘in takipçileriyiz. Bob Avakian'ın devrimci önderliğini takip eden, Yeni Komünizm temelinde dünyayı anlama ve değiştirme sorumluluğunu üstlenenleriz.

#DevrimDahaAzıDeğil

0 0 oy
Makaleye Oy Ver
Abonelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satıriçi Geribildirim
Bütün yorumları gör

YENİ KOMÜNİZM HAKKINDA GÖRÜŞLER

ACİL DURUM KAMPANYASI