Yeni Komünizm

İçlerinde 4 Devrimci Komünistin de Olduğu 500’den Fazla Kişi Tutuklandı!

Faşist Trump, sıkıyönetim çağrısından hemen sonra Los Angeles şehir merkezinde DKP ABD çevresinden 4 devrimci de dahil toplam 500’den fazla göstericiyi tutukladı. Tutuklananların çoğuna uyarıda bulunulmadı ve doğrudan tutuklama işlemi gerçekleştirildi. Çoğu insan otobüslerde ciddi baskı ve acı içinde yer alıyor. LAPD’ya (Los Angeles Polis Departmanı) ulaşın ve TÜM tutuklanan protestocuların derhal, ivedilikle serbest bırakılmasını ayrıca tıbbi yardım almalarını talep edin!

ABD’de gerçek bir devrim için mücadele eden devrimci komünistlere sahip çıkın! Mücadele ile dayanışmanızı gösterin!

4 katil polisi tutuklamadılar! Yalnızca dövüyorlar, insanlara göz yaşartıcı bomba atıyorlar, ateş ediyorlar. Bu sistemin bu terör ve vahşete hiçbir cevabı yok! Böyle bir sistemin var olma hakkı yoktur! Devrim için örgütlenmemiz gerekiyor. Revcom.us adresine gidin ve ABD’de ve dünyada gerçek bir devrim için mücadele eden devrimci komünistlere destek olun! Devrimcileri hapisten çıkaralım!


Sosyal medya için: https://www.facebook.com/therevcoms/photos/a.131267190234832/3426501177378067/?type=3&theater

Yeni Komünizm

Bizler, devrimin önderi Bob Avakian'ın mimarı olduğu Yeni Komünizm‘in takipçileriyiz. Bob Avakian'ın devrimci önderliğini takip eden ve Yeni Komünizm temelinde dünyayı gerçekte olduğu haliyle anlama ve onu değiştirme sorumluluğunu üstlenenleriz. Detaylı bilgi için bkz: Biz Kimiz?

Dünyada devamlı olarak yaşanan dehşetlerin ve son derece gereksiz acıların ortadan kaldırılması hem mümkün hem de son derece gereklidir. Bob Avakian'ın devrimci önderliğini ve geliştirmiş olduğu Yeni Komünizm'i öğrenerek kazanma şansı olacak gerçek bir devrim hareketini birlikte inşa ediyoruz. Yeni Komünizm'in teorik çerçevesine ilk kez giriş yapacaklar başlangıç noktası için web sitemizde bu bölümde yer alan makaleleri inceleyebilir, ayrıca Bob Avakian'ın Türkçeye çevrilmiş eserlerine buradan ulaşabilirler. Görüş, katkı ve desteklerinizi bekliyoruz.

#DevrimDahaAzıDeğil

Add comment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.