Yeni Komünizm

Revcoms’tan Zor Zamanlarda Kritik Bir Mesaj

Editörün Notu: Aşağıdaki mesaj revcom.us web sitesinde 5 Ocak 2020 tarihinde yayınlanmıştır.

Kaynak için bkz: A Critical Message in Crucial Times from the Revcoms


Bu sitenin okuyucularına ve tüm Revcoms dostları ve yoldaşlarına:

Eşi görülmemiş zamanlardan geçiyoruz ve alışılmadık bir durumda bulunuyoruz. Trump, darbeye yönelik çabalarını sadece sürdürmekle kalmadı, aynı zamanda bunu ikiye de katladı. Seçimi yasadışı bir şekilde devirmek ve faşist bir rejimi yerleştirmek için çabalıyor. Buraya ve buraya tıklayarak yalnızca geçen hafta neler yapıldığını ve bu noktada insanlık için riskleri görebilirsiniz. Amerikan faşizminin kökleri ve dinamiklerinin daha derin bir analizi için buraya, buraya ve buraya gidin; ve burada insanların bunu durdurmak için nasıl davranmaları gerektiğini öğrenin.

Bu sitede ve RNL—Revolution Nothing Less Show‘un YouTube kanalında, mevcut olan en derin ve bilimsel analizleri öğrenebilirsiniz. Önümüzdeki birkaç gün boyunca günlük olarak yayın yapacağız, okumak için her gün bu siteyi ziyaret edin ve ardından bu içerikleri paylaşın. RNL YouTube kanalının da paylaşımlarını kontrol edin.

Çoğunuz gibi bizler de ortaya çıkan tehlikeye, zararlara ve zorluklara karşı orantılı bir tepkinin nasıl oluşturulacağına dair didinip durunuyoruz. Demokratların tepe kadroları durumu küçümsüyor ve “kaygısız” şekilde hareket ediyor. Chuck Schumer, “Dilediklerini yapsınlar, ancak Biden 21 Ocak’ta başkan olacak” dedi. Birçok kişinin doğru bir şekilde hukukun üstünlüğüne ve Anayasaya karşı eşi görülmemiş bir tehdit olarak adlandırdığı şeyi görmezden geliyorlar.

Diğer pek çok kişi -yani bununla savaşması gereken “iyi insanlar”- başlarını eğik tutuyor ve fırtınanın geçmesini umuyor. Aslında, olağanüstü bir tehlikeyle karşı karşıyayız. “Beklemek ve en iyiyi ummak” tarih boyunca benzeri bir dönüm noktasında felaketle sonuçlandı ve bugün olmasa bile yarın ya da sonrasında neredeyse kesin olarak bu olacak. Bu nedenle önümüzdeki kritik günlerde zamanında analiz yapmanın yanı sıra, siz okuyucularımıza bu zorlukların üstesinden gelmek için ne yapılması gerektiğine dair sorular soracağız ve diyalog kuracağız.

Bizi izlemeye devam edin; ve hazır olun.

Yeni Komünizm

Bizler, devrimin önderi Bob Avakian'ın mimarı olduğu Yeni Komünizm‘in takipçileriyiz. Bob Avakian'ın devrimci önderliğini takip eden, Yeni Komünizm temelinde dünyayı anlama ve değiştirme sorumluluğunu üstlenenleriz.

#DevrimDahaAzıDeğil

0 0 oy
Makaleye Oy Ver
Abonelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satıriçi Geribildirim
Bütün yorumları gör

YENİ KOMÜNİZM HAKKINDA GÖRÜŞLER

ACİL DURUM KAMPANYASI